Průvodce výběrem
trampolínek


Trampolínka  >  Trampolínka pro děti - krásný vánoční dárek

Trampolínka pro děti - krásný vánoční dárek

Dětské trampolínky jsou malé, skladné a bezpečné. Některé se dají koupit i s držadlem či dokonce digitálním počítadlem skoků. Mají nosnost 100 kilogramů, což umožňuje jejich využití i dalšími členy rodiny. 

Trampolínky mohou být umístěny venku i uvnitř, takže si děti zacvičí za každého počasí. Rodiče se často nestačí divit, jak rády se zvednou z gauče nebo od počítače. Skákání je totiž pro děti zábavné, a i když se mu věnují jen pár minut denně, zlepšují si kondici, posilují svaly a imunitní systém. Jejich energie se zvýší natolik, že lépe spí, rychleji se učí a jsou obratnější.

Lepší než počítač

Trampolínka s držadlem inSPORTline Bambi Plus 97 cm

Na obrázku je Trampolínka s držadlem inSPORTline Bambi Plus 97 cm, kterou koupíte za cca 1 500 Kč.

Umožněte svému dítěti skákat na trampolínce, kdykoliv se mu zlíbí! Pojměte ji třeba jako dárek k Vánocům nebo narozeninám, a uvidíte, jakou bude mít radost. Jak říká jeden z rodičů: „Trampolínka je to, co jsem chtěl pro děti do pokoje. Počítač ani tablety nepotřebují, sport je lepší a zábavný.

Myslete ovšem na bezpečnost a ponechte kolem trampolínky dostatek prostor (aspoň 2 metry) na seskoky.

 

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 27. 11. 2014


Další novinky

Síť – hlavní bezpečnostní prvek trampolíny nad 140 cm

Abyste byli s trampolínou maximálně spokojeni a prospěli zdravému růstu vašich dětí, je nutné od počátku dbát na její bezpečnost. Zejména u trampolín nad 140 cm se běžně pořizuje ochranná síť včetně rámových trubek.

7. 4. 2016

všechny novinky